Siłownik pneumatyczny z tuleją kształtową CPP PREMA STK Ø80 mm skok 1500 mm ISO 15552 to produkt marki CPP PREMA przeznaczony do pracy w przemysłowych układach pneumatyki, automatyzacji lub osprzętu maszyn. Numer katalogowy producenta: 11.016J.1500P.
Najważniejsze dane techniczne
- Typ produktu: Siłownik pneumatyczny z tuleją kształtową
- Seria: STK
- Funkcja / wykonanie: z tłoczyskiem jednostronnym
- Norma: ISO 15552 / ISO 6431 / VDMA 24562
- Średnica: 80 mm
- Skok: 1500 mm
- Medium: sprężone powietrze filtrowane, smarowane lub niesmarowane
- Ciśnienie pracy: do 10 bar
- Temperatura pracy: -20 do +80°C; wersja Viton do +150°C