ShineMate EB351-6/21–to akumulatora polerka dual action o skoku 21mm i talerzu o średnicy 123mm, która została zaprojektowana do profesjonalnego użytku w motoryzacji i przemyśle. Wyposażona w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego, który charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i żywotnością.
Talerz oporowy z wieloma otworami ułatwia odprowadzanie pyłu i nadmiaru ciepła.
Kompaktowa obudowa i gumowany uchwyt pozwalają na długotrwałą pracę bez zmęczenia.
Akumulator i ładowarka dostępne osobno!
Najważniejsze cechy:
- Bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC): o zwiększonej wydajności i dłuższej żywotności,
- Precyzyjnie wykonany mimośród w technologii CNC: redukcja drgań i płynne prowadzenie maszyny,
- Bezstopniowa regulacja prędkości: w zakresie 2000-5000 obr./ min,
- Łagodny start: zapewnia łatwiejszą kontrole nad maszyną przy początkowym rozprowadzaniu pasty,
Dane techniczne:
- Model:EB351-6/21
- Skok:21 mm
- Prędkość bez obciążenia:2000-5000/min
- Napięcie:18V DC