Prema B2B – Siłownik PREMA–KIELCE 11.016E.0050A|CPP Prema Szybka dostawa
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0071849-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
Siłownik pneumatyczny szpilkowy CPP PREMA SSI Ø32 mm skok 50 mm ISO 15552
Siłownik pneumatyczny szpilkowy CPP PREMA SSI Ø32 mm skok 50 mm ISO 15552 to produkt marki CPP PREMA przeznaczony do pracy w przemysłowych układach pneumatyki, automatyzacji lub osprzętu maszyn. Numer katalogowy producenta: 11.016E.0050A.
Najważniejsze dane techniczne
  • Typ produktu: Siłownik pneumatyczny szpilkowy
  • Seria: SSI
  • Funkcja / wykonanie: z tłoczyskiem jednostronnym
  • Norma: ISO 15552 / ISO 6431 / VDMA 24562
  • Średnica: 32 mm
  • Skok: 50 mm
  • Medium: sprężone powietrze filtrowane, smarowane lub niesmarowane
  • Ciśnienie pracy: do 10 bar
  • Temperatura pracy: -20 do +80°C; wersja Viton do +150°C