Ostatnie sztuki ShineMate EX620-5/15 – polerka dual action talerz 123 mm, skok 15 mm
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0356888-PL20260512-100306 Kategoria: Znacznik:
Opis
  • Ulepszona Moc: znamionowa 800 W (Maks. 1200 W);
  • Moc zwiększona o 60%;
  • Precyzyjne Komponenty: dzięki precyzyjnej technice CNC;
  • Zwiększona Prędkość: do 5800 obr./ min dla większej wydajności polerowania;
  • Progresywny Przycisk: precyzyjna kontrola prędkości;
  • Technologia Tłumienia Wibracji: znakomicie wyważona dla płynnej pracy;
  • Inteligentna Kontrola Prędkości: stała prędkość wyjściowa pod obciążeniem.
Model: EX620-5/15
Skok: 15 mm
Talerz oporowy: 123 mm
Gąbka/ Futro polerskie: 140 mm
Moc wejściowa: Znamionowa 800 W
Maks.1200 W
Zakres obrotów: 3000 – 5800 obr./min
Waga: 2,60 kg
Gwint: M8
Akcesoria:
Gąbka polerska 140 mm – 2 szt.
Futro polerskie 140 mm – 1 szt.
Mikrofibra polerska 140 mm – 1 szt.