ADBL Roller DA09125-02 – maszyna dual action o skoku 9mm z torbą Okazja
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0356704-PL20260512-100306 Kategoria: Znacznik:
Opis
Cechy maszyny:
  • wskażnik pokazujący konieczność wymiany szczotek
  • system miękkiego startu oraz szybko zatrzymujący talerz
  • niewielka rozmiary i niska masa
  • korpus z dodatkiem materiałów antypoślizgowych
  • 6 biegowa przekładnia z płynną zmianą biegów
  • niewielka główka dobrze leżąca w dłoni
  • kształt nieprzeszkadzający w pracy na wypukłościach itp.
  • giętki i długi 5m przewód zasilający
Dane techniczne:
  • model: DA09125-02
  • skok maksymalny: 9mm
  • średnica pada polerskiego: 125mm
  • średnica talerza obrotowego: 125mm
  • moc wyjściowa: 650W
  • RPM (ilość obrotów na minutę): 2000-6400
  • długość przewodu zasilającego: 5m
  • elektroniczna kontrola prędkości: tak
  • system miękkiego startu (soft start): tak
  • napięcie: 230V/50Hz