ADBL Roller D09125-01+B –maszyna dual action DA, talerz 125mm, skok 9mm + torba Premium
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0357081-PL20260512-100306 Kategoria: Znacznik:
Opis
Skok 9 mm w połączeniu z odpowiednimi padami i pastami polerskimi to gwarancja doskonałego wykończenia powierzchni lakieru.
PARAMETRY D09125-01:
  • Skok maksymalny:9 mm
  • średnica pada polerskiego:125 mm
  • średnica talerza obrotowego:125 mm
  • Moc wyjściowa (Watt):650W
  • RPM (ilość obrotów na minutę):2000 –6400
  • Długość przewodu zasilającego:5 m
  • Waga:2 kg
  • Elektroniczna kontrola prędkości:tak
  • Spust miękkiego startu:tak
  • Klasa izolacji:II
  • Napięcie operacyjne:230 V/ 50 Hz
Zestaw zawiera:
  • Maszyna polerska ADBL ROLLER D09125-01
  • Talerz oporowy 125 mm –1 szt.
  • Uchwyt boczny –1 szt.
  • Talerz oporowy 75 mm –1 szt.